czarter jachtów Bałtyk, gdzie warto ?

czarter jachtów Bałtyk, gdzie warto ?

Poszukuję firmy czarterowej. Jeśli macie jakieś informacje o czarter jachtów Bałtyk to proszę o nakaz konkretnej firmy. Fajnie, jakby taka firma oferowała rabaty dla stałych klientów.

Menene

Posty: 1

 
A może spróbujesz czarteru Szczecin? W internecie można znaleźć mnóstwo firm, które wynajmują jachty na wakacje. Większość jachtów posiada lodówkę, a także inne potrzebne sprzęty na wakacjach.

miko_poz

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

Wariat

Posty: 3

 
Czarter Szczecin bardzo się opłaca. Fajnie jest wypłynąć w rejs na kilka dni i odkryć przepiękne miejsca Bałtyku. Jachty są w pełni wyposażone, więc nie musimy się o nic martwić. Musicie spróbować takiego rejsu, ponieważ naprawdę warto.

Sarenka

Posty: 11

 
Możecie znaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to znakomity początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Pożądane byłoby jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

ChosenOne

Posty: 15

 
Czarter jachtów w Szczecinie oferuje ta firma http://www.czartery-polska.pl. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Nowoczesne i w pełni wyposażone jachty możesz wynająć za malutkie pieniądze. Sprawdźcie sobie ich ofertę.

Saradoonin

Posty: 9

 
Musisz spróbować czarter Bałtyk. Przeżycia na jachcie są niesamowite. Teraz co roku wynajmujemy jacht na wakację, są to niezapomniane chwile.

Eukalipto

Posty: 36