kwas hialuronowy w Marbella, gdzie ??

kwas hialuronowy w Marbella, gdzie ??

Czy to prawa, że najlepsze zabiegi medycyny estetycznej wykonują w Hiszpanii w mieście Marbella? Znajoma coś mówiła, natomiast nie do końca jej wierze. Dajcie znać jak to wygląda.

wieszdo87

Posty: 1

 
Słyszałam, iż powiększanie ust w Marbelli jest tanie. Nawet jak się wliczy dojazd to wychodzi taniej niż w niejednej klinice w Polsce. To, zatem jadę tam za tydzień. Opowiem Wam jak wrócę, jakie udało mi się uzyskać efekty. Może przy okazji doradzą mi różne ciekawe zabiegi? Zobaczymy.

wisła1905

Posty: 9

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena słynna, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

sertus

Posty: 6

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam fachowcy od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak wspaniałe, iż pożądane byłoby tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, wobec tego zawsze chętnie się tam wybieram.

Rico

Posty: 4

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym niesłychanie dobrze. Znam kilka ludzi włącznie ze mną, które są zadowolone z efektów.

sertus

Posty: 2

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu wiele ludzi, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

Oklimas

Posty: 5

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, lecz ma blisko do Marbelli, zatem mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze konieczne, lecz kto wie?

Kwatuszek

Posty: 4

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam specjaliści od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak piękne, że warto tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, dlatego zawsze chętnie się tam wybieram.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Można robić inne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam rzeczywiście są niezmiernie dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same sławne gwiazdy, jakie korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena atrakcyjna, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

waclawk6

Posty: 11