Kraków, znajdę tutaj jakiś fajny dom weselny ?

Kraków, znajdę tutaj jakiś fajny dom weselny ?

Cześć, niezmiernie pilnie szukam Sali w jakiej będzie mógł się odbyć ślub mojego syna. Wszystko jest zaplanowane dziś nasze plany muszą przeistoczyć się w czyny dlatego poszukuje Sali na około sto ludzi. Jeżeli posiadacie jakieś informacje odnośnie Sali to niezmiernie proszę, podzielcie się nimi ze mną.

Znacznie będę wdzięczna.

Fiflek

Posty: 26

 
Hej szukam domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być duża, albowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę ogromnie wdzięczna.

uiids

Posty: 43

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, że nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć olbrzymią, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę gigantycznie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

Kremussi

Posty: 26

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami natomiast wiem, iż wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

Maalone

Posty: 23

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i bardzo wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja bardzo gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

need

Posty: 25

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła własne maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to niesłychanie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi pożądane miejsce. Będę niesłychanie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, które można umieszczać w komentarzach poniżej.

Eukalipto

Posty: 34

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Ważne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Eerbis

Posty: 25

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu bowiem liczę na to, iż ktoś poda niezmiernie fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z jakich byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Krzysiek32

Posty: 35

 
Dzień dobry, poszukuje niezmiernie pilnie Sali, gdyż mam cel zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna natomiast także i zadbaną salę to niezmiernie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam cel sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Fstachu44

Posty: 22

 
Cześć, słyszałam, iż niesłychanie dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

Jacuś22

Posty: 40