Podziękowania dla gosci

Podziękowania dla gosci

Witajcie ;-)

Mam do was sprawę – jaki prezent dla gości wybraliście na swoim ślubie? Niektóre pary dają jakieś czekoladki w dekoracyjnym pudełku...Co myślicie?

WEj45

Posty: 17

 
Czeeeść!

Tak szczerze to my akurat niczego gościom nie dawaliśmy...no chyba, żeby liczyć ciasto na odchodne. Zamówiliśmy takie specjalne ozdobne pudełka na to.

Aleczka22

Posty: 28

 
Ano ano na wesele trza coś gościom sprezentować, zresztą tym bardziej rodzicom. Czekoladki są chyba najpopularniejsze. Taki miły gest, który dużo nie kosztuje.

ZzzzZ_34

Posty: 25

 
U nas sprawdziły się bardzo fajnie cukierki czekoladowe ze strony www.choco-mania.pl.

Zamówienie dotarło praktycznie od ręki, a czekoladki były w idealnym stanie. Baliśmy się, że się po drodze roztopią, połamią itd. Ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło.

Gracjann23

Posty: 32

 
No ogólnie to trendy weselne są teraz dość ciekawe. Na przykład u mojego ziomka to nie chcieli, żeby im kupować kwiaty, ale zamiast nich kupony lotka, żeby im zamówić. Oryginalnie.

Reeflexes

Posty: 39

 
W internetach jest sporo sklepów z takimi rzeczami. Ogólnie to my jesteśmy dopiero po zaręczynach, dopiero ustalamy datę ślubu, także jeszcze przede mną takie dylematy:P

Ptaszyna

Posty: 20

 
Jestem zakochana w produktach małej manufaktury czekolady Chocomania. Zamówiłam te czekoladki już trzykrotnie na ślub, chrzest mojej córeczki i Dzień Matki.

Rewelacja !

Oleczek45

Posty: 26

 
Warto zerknąć co ciekawego mają w serwisie www.choco-mania.pl. Tutaj znaleźliśmy eleganckie czekoladki weselne. Idealna opcja na podziękowanie gościom za to, że przyjechali.

Tyluk34

Posty: 25

 
Do mojego ślubu zostało już tylko 5 miesięcy i pojawia się pierwszy stresik! Wczoraj zamówiliśmy orkiestrę, sala już od dawna zarezerwowana, także krok po kroku do przodu!

reserved4u

Posty: 28