ślubne targi w krakowie

ślubne targi w krakowie

Czy moglibyście napisać jakieś spostrzeżenia dot. małopolskich targów ślubnych w Krakowie? 7 i 8 listopada... Zapowiadają się fajne targi, ale nie mam pojęcia czy warto wydać pieniądze, poświęcić czas. Ciekawe jakie macie zdanie.

benia32

Posty: 13

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

PucH2

Posty: 20

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

eserved

Posty: 22

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

pilor56

Posty: 21

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Rico

Posty: 17

 
Słuchaj, koszt wstępu na targi to 15 zł, do tego lokalizacja jest super, spora ilość wystawców - ja np. ze swoją narzeczoną dałem radę w kilka godzin znaleźć fotografa, kamerzystę, dom weselny, nawet fryzjerkę. Naprawdę polecam.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

Oct714

Posty: 16

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

MisiekKce

Posty: 9

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

Szaumaa

Posty: 28

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

Dax90

Posty: 30