fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Z jakiego kamerzysty na weselu warto skorzystać w Gdyni? Chcę kogoś lokalnie zatrudnić, a wcześniej koniecznie poznać. Mam już wstępnie kilka wizytówek, ale wolę też poznać wasze opinie. Może coś się ciekawego trafi. Robię bardzo duże wesele, spore obciążenie, więc przydałby się ktoś faktycznie doświadczony.

tigra32

Posty: 3

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

Marioleczka

Posty: 11

 
U mnie, jak znajomi obejrzeli film z wesela to każdy chciał kontakt do kamerzysty ;) Współpracowaliśmy z Grzegorzem Szarafińskim i jego żoną Olą. Pan Grzegorz odpowiadał za filmowanie, montaż, a pani Ola za fotografię. Nie jestem pewna, ale chyba najbardziej doświadczona teraz ekipa na wesela w Gdyni. Wyszła u nas piękna fotoksiążka poza tym. Zdjęcia obrobione tak, że można robić odbitki, fototapety, co chcesz. Na spotkaniu super warunki współpracy, wszystko dopasowane pod klienta. Bardzo ciepli, mili ludzie, którzy robią swoje, wręcz z nawiązką :)

Menene

Posty: 34

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

mew soncz7777

Posty: 5

 
Zatrudniałem u siebie kamerzystę, ale też dałem wszystkim gościom jednorazowe aparaty. Później poprosiłem o selekcję ujęć i dodanie na płytę. Wyszło super ;) Dużo dobrej zabawy.

TomekK

Posty: 8

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

andrew66

Posty: 7

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

alek5555

Posty: 12