Wesele Żywiec

Wesele Żywiec

Cześć. Planujemy z ukochanym wesele. Pochodzimy z Żywca. Tam też odbędzie się ślub. Zastanawiamy się nad wyborem sali weselnej. Możecie coś polecić?

allegrowicz65

Posty: 9

 
Sala weselna jest jednym z ważniejszych aspektów w organizacji wesela. Dlatego przemyśl to dobrze, żeby później nie żałować. Pamiętaj, że ważne jest także jedzenie, które restauracja ma w ofercie.

Lupusx

Posty: 12

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Sale weselne zazwyczaj są ładne. Pomyśl jednak również o jedzeniu, obsłudze i cenie. I koniecznie wybierz coś wspólnie z małżonkiem.

zbychuuu

Posty: 7

 
Chętnie bym się z Tobą zamieniła rolami. Uwielbiam organizować przyjęcia. A wesele to już w ogóle świetna sprawa. Pomyśl o wszystkim – sali, jedzeniu, muzyce. Może wybierz jakiś motyw wesela? To jest teraz na topie.

codePerformance

Posty: 11

 
Długo zastanawiałam się nad wyborem sali weselnej. W końcu wybrałam sprawdzoną przez koleżanki. I to był dobry wybór. Lepiej wybrać coś sprawdzonego niż testować w takim ważnym dniu. Dlatego poczytaj opinie i kieruj się nimi w wyborze.

jop7ek

Posty: 26

 
Chciałabym, aby moje wesele odbyło się jeszcze raz. Niezapomniane chwile! Piękna sala weselna była spełnieniem moich marzeń. Wszyscy byli nią zachwyceni! Wybrałam ją z ukochanym, za radą znajomych. Dodatkowo cena była bardzo przystępna. Nie miałam żadnych uwag.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Koniecznie pomyśl o wyborze menu, bo to może przesądzić o wyborze restauracji. A jest to jeden z ważniejszych aspektów organizacji wesela.

DiD3K

Posty: 16

 
Cześć. Ja mogę Ci z czystym sumieniem polecić www.ucztawbeskidach.pl/ Przepiękna sala, pyszne jedzenie, niezastąpiona obsługa, do tego zaskakujące i efektowne podanie tortu. Bardzo przystępna cena. Jestem jak najbardziej na tak!

andrew66

Posty: 9

 
Skoro mieszkasz w miejscowości Ślemień to może poszukaj czegoś tam? Jak najbliżej będzie najlepiej. Myślę, że znajdziesz coś na miejscu. Nie zapomnij pomyśleć o orkiestrze – jak będzie dobra to wszyscy na pewno będą się dobrze bawić.

21gregorek

Posty: 11

 
Ja niestety średnio wspominam swoje wesele. Chociaż zespół muzyczny grał świetnie to były inne mniej ciekawe aspekty. Np. kamerzysta nie przyłożył się za bardzo do swojej pracy. Dlatego pomyśl o wszystkim i zaplanuj to tak, żeby wszystko było idealnie. Korzystaj tylko ze sprawdzonych usług.

dostacTP

Posty: 16