Drogie Panie !! Potrzebuje fajnej sukienki !

Drogie Panie !! Potrzebuje fajnej sukienki !

Chciałabym na wstępie pozdrowić wszystkich bo mam mega dobry humor, właśnie się dowiedziałam iż kumpela robi na chacie mega bal (ma domek) i każdy ma się przebrać w coś rodem z kliematów Moulin Rouge! Już się nie mogę doczekać i poszukuję kiecki, znacie może jakiś fajny sklep?

TakiMyczek

Posty: 22

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, ale jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma niesłychanie mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, natomiast tak to sobie choćby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście znaczny, wykonanie ładne natomiast całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

Reeflexes

Posty: 39

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, iż zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwyczajnie wszystko kupić :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, bo bardzo dobrze pasuje mi do klimatu mojego pokoju, zaś tydzień po tym kupiłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, którego zazdrościło mi grono ludzi. Wysyłka jest faktycznie szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

koscisslaw

Posty: 32

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer nabyć, mi to nigdy nie było potrzebne, wobec tego nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, niemniej jednak taki mega wybór to chyba jedynie w internecie, bo wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej sporo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Natomiast nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, iż coś źle dobierzesz ;)

uiids

Posty: 43

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, lecz zdaje sobie sprawę, że to może być coś faktycznie drogiego, bo to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, lecz kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za duży to oddał. Trzymam kciuki, że coś ciekawego odnajdziesz dla siebie i osiągniesz rezultat na jakim ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wtedy będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki jakie ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

Klarka

Posty: 34