kampery Warszawa, szukam !

kampery Warszawa, szukam !

Jestem zainteresowany kamperami. Czy wynajem kamperów w Warszawie jest korzystny? Na pewno wiele osób ma duże doświadczenie w tym temacie, dlatego proszę o odpowiedź.

Damiano

Posty: 1

 
U mnie opłaca się wynajmować, bo kamper w zakupie jest bardzo drogi, a poza tym nie mam go gdzie trzymać. Ma stać pod blokiem? To nie ma sensu, dlatego wynajmuje go na określony czas i dobrze się wtedy wszyscy bawimy. Polecam kampera.

gruszk45

Posty: 2

 
U nas rodzinie, co roku wynajmowany są kampery Warszawa, bo to opłacalne. Tym bardziej, że możemy korzystać z oferty firmy https://wakacjecamperem.pl, która jest bardzo dobrze przygotowana. Oni mają różnej wielkości kampery, co oznacza, że każdy z nas cos dla siebie może dopasować.

Dr Nemo

Posty: 10

 
Wynajmowałem inne kampery w Warszawie, lecz moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, lecz kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

Black_Riot

Posty: 46

 
Zawsze wynajmuje kamper w Warszawie, bo na jego zakup mnie nie stać, wobec tego polecam takie rozwiązanie innym osobom. Nie jest drogo, wobec tego można sobie na to pozwolić i miło spędzić czas z rodziną.

Seba123

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o ceny za kampery z Warszawy to wszystko będzie zależne od sezonu. Najtaniej jest zimą, najdrożej jest latem. Na stronie firmy, która oferuje kampery wszystko jest bardzo dokładnie opisane i można sobie to sprawdzić zanim zaplanujmy jakiś wyjazd.

21gregorek

Posty: 9

 
Jeżdżę zagranice wynajmowanymi kampera. Oczywiście trzeba o tym poinformować właściciela żeby nas nie ścigali, że go ukradliśmy. Zwłaszcza, jeśli auto nagle przekroczy wschodnią granice. Te samochody mają GPS, dlatego wiadomo gdzie są. Kupuje pełne ubezpieczenie i innym też to polecam i w drogę.

alliknet5

Posty: 10

 
Mam taką radę dla wszystkich, którzy tutaj piszą i nie mogą się doczekać przygody w kamperze. To nie jest przygoda dla każdego. Tutaj trzeba mieć odpowiednie nastawienie. Jeśli ktoś należy do tych, co wciska gaz w podłogę i jedzie na wakacje to niech zapomni o kamperze. Tutaj jedziemy wolny, delektujemy się otoczeniem i nie spieszymy się nigdzie.

WielkiBO

Posty: 14

 
Od czegoś trzeba zacząć przygodę z kamperami, zatem zacznijcie je wynajmować. Nie od razu na wyjazd do Chorwacji, natomiast gdzieś blisko. Warto się przejechać zobaczyć jak tym się jeździ i jak w tym się będzie spało. Dużo ludzi niestety rezygnuje po jednej nocy.

namok

Posty: 8

 
Wszystko ma swoje wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, ale też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Warto mieć ze sobą rowery, bowiem wówczas, jeżeli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Dużo ludzi podróżuje kamperami i są niesłychanie zadowolone, wobec tego trzeba zbadać czy dla Was to jest stosowne.

Miki

Posty: 3