parada żagowców, proszę o pomoc

parada żagowców, proszę o pomoc

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć aktualne fotografie Sail Gdańsk? Czy takie fotografie da się wykupić?

Kasia

Posty: 1

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

namok

Posty: 3

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

alek44

Posty: 5

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Azazel412

Posty: 4

 
Powiem Ci, że piękna jest parada żaglowców. My z całą rodzinę jeździmy nad może, aby widzieć to na żywo. Jednak jeśli nie mogłeś być zawsze możesz wejść na tę stronę inetrentową https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Zobaczysz tam pełno świetnych fotografii.

Laleczka

Posty: 6

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super zdjęcia z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

TomekK

Posty: 5

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

TomekK

Posty: 3

 
Baltic Sail to niezmiernie fajne wydarzenie. Specjalnie jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć fotografie.

klasowy55

Posty: 14

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze śliczne fotografie z tego wydarzenia. Jeżeli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Acclaim

Posty: 10

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

@marcelko

Posty: 15