sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

kadajo

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, ale niestety ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć wykonać. Może za drugim razem będzie już o wiele lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do profesjonalnego fotografa.

dermuster

Posty: 6

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się niezmiernie podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, niemniej jednak to nigdy nie wychodzą takie same zdjęcia jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

labuh

Posty: 5

 
Zobaczcie sobie, jakie sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to bardzo podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

Klarka34

Posty: 14

 
Widziałam już wiele różnych zdjęć. Tylko te, które są obrabiane na komputerze przy użyciu profesjonalnego programu są najlepsze. Wiem, że nie są w stu procentach naturalne, ale czy to ma takie znaczenie? Ważne, że będą się każdemu z nas bardzo podobać.

Wraczki333

Posty: 2

 
Wybór poprawnego fotografa jest niesłychanie znaczący i nie można o tym zapominać. To winna być osoba, która ma niesłychanie olbrzymie doświadczenie. W ten sposób wie jak ustawić maluchy i całą rodzinę. Powstaną wtedy niesłychanie oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

TomekK

Posty: 11

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest niesłychanie dużo. Tylko, iż nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić fotografie. Ktoś może robić super fotografie ślubne, lecz już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, zatem trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto naprawdę ma to, czego poszukujemy dla siebie.

Kasia

Posty: 4

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne zdjęcia dla nas.

Marioleczka

Posty: 10

 
Nie kierujemy się tylko ceną przy wyborze fotografa od sesji dla całej rodziny. Lepiej jest zapłacić więcej, natomiast przynajmniej uzyskamy takie fotografie, z których każdy z nas będzie zadowolony, a na tym na pewno nam zależy.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
My mamy super fotografie naszego malucha, lecz znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwyczajną sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

Gucio

Posty: 8