depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie warto ?

Nie wiem czy warto iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Trochę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

Kruk

Posty: 2

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest usatysfakcjonowany. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

englandrm

Posty: 5

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

Gumer45

Posty: 3

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

olek54

Posty: 11

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Nemio45

Posty: 8

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

piehoot

Posty: 19

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, lecz chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Na co dzień golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

tigra32

Posty: 11

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po paru miesiącach. Zdecydowanie doskonalszy jest laser i to ten wykwalifikowany.

mniszek

Posty: 8