lampy do growbox, jaki sklep ?

lampy do growbox, jaki sklep ?

Witajcie. Chciałbym zapytać osoby obeznane w temacie o to, z którego oświetlenia led grow korzystają, na co dzień, aby uzyskać jak najlepsze efekty upraw? Co polecacie?

Mariusz

Posty: 1

 
Trzeba się na tym troszkę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, lecz czy uzyskamy takie efektach, jakich się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Iwona3

Posty: 4

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie inne oferty. Nieraz lepiej jest trochę dopłacić, lecz chociaż wiemy, że to było warte własnej ceny. W internecie odnajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

radek

Posty: 6

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, które w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

didiw

Posty: 23

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie bardzo duży wybór szaf, które parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba to po prostu sprawdzić i wtedy każdy się dowie jak to wygląda.

edyta123

Posty: 14

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

wieszdo87

Posty: 2

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

Kruczek23

Posty: 2

 
Na szczęście dla nas wszystko można dzisiaj kupić. Jeśli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeśli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń bardzo chętnie nam doradzi i pokieruje do właściwych elementów.

Jacuś

Posty: 15

 
Nic fachowego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, natomiast też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, albowiem jest to dla nas o sporo bardziej opłacalne.

oponki23

Posty: 24