Ławka Scotta z modlitewnikiem HZ6

Ławka Scotta z modlitewnikiem HZ6

Hej! Słyszałem, że fajnie robi się pompki na takim specjalnym uchwycie. Ktoś tak ćwiczy? Skąd tanio dostać cosik takiego?

xirgan

Posty: 18

 
Ja już swoją siłownię powoli wykańczam, zostało już tylko kilka rzeczy do dokupienia – choćby dodatkowe ciężary i jakieś stojaki. Atlasy, wyciągi – to już zamówiłem od firmy www.kelton.pl. Miła i kompetentna obsługa, bardzo mi pomogli w doborze sprzętów. Pozdrawiam. Rafi.

irecki67

Posty: 19

 
Dużo rzeczy do siebie zamówiłem w sklepie www.kelton.pl. Udało mi się tutaj okazyjnie kupić atlas Heavy otus ;-) Daje w kość, ale o to w tym wszystkim przecież chodzi! Pozdro!

Grażyneczk223

Posty: 25

 
O! Ja też mam zamiar stworzyć sobie gdzieś na chacie miejsce do ćwiczeń, bo póki co to ćwiczę gdzieś po kątach:P Generalnie trochę sprzętu już u mnie w chałupie stoi, choćby modlitewnik kupiony na www.kelton.pl. Sklep polecam, bo ceny mają konkurencyjne, a sprzęt solidny, nie żadne tam Tajwańskie podróby.

Machina000

Posty: 21

 
Mnie osobiście bardzo dobrze się ćwiczy na tym co mam teraz, czyli na atlasie Python ze sklepu www.kelton.pl. Warto zerknąć, bo mają dość rozsądne ceny, a sprzęt porządny, przetestowany.

twojezdrowie24

Posty: 20

 
W tamtym roku zacząłem wykupywać karnety na siłownię na osiedlu, więc już dodatkowych rzeczy do domu nie potrzebuję kupować. Mam godzinkę dziennie wykupione przez 5 dni w tygodniu – optymalnie, żeby coś konkretnego porzeźbić.

noman1

Posty: 33