Sterydy

Sterydy

Gdzie waszym zdaniem można bez stresu kupić sterydy? Najlepiej, aby sklep miał możliwość płatności Bitcoinami. Chciałbym ogólnie rozpocząć temat o zastosowaniu sterydów, o ich legalności, najlepszych miejscach ich zakupu, waszych poradach o cyklu. Dawajcie znać, czy odczuwacie w ogóle jakieś skutki uboczne. Pozdrawiam serdecznie.

Kitas

Posty: 4

 
Z dwóch sklepów ze sterydami korzystałem na razie. Przesyłka nie przyszła. Za trzecim podejściem trafiłem na sklep kupiesterydy.com/a> i wszystko okazało się w porządku. Otrzymałem przede wszystkim oryginalny produkt, czysty, bez chemicznych wypełniaczy. Ogromny wybór sterydów, w uczciwy sposób opisane stężenie i ceny obniżające się wraz z ilością składanych zamówień. Płatności anonimowe na życzenie, dyskretna przesyłka. Tren w bardzo dobrej cenie. Skorzystaj z moich doświadczeń. Zero nerwów :P

Marko

Posty: 5

 
Mi sterydy anaboliczne wyraźnie pomogły w leczeniu stawów. Używałem Metanabolu przez jakiś czas, no i przyznam, że pomógł mocno w regeneracji. Grunt, żeby skonsultować się z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą.

andrzejos

Posty: 9

 
Przede wszystkim uboczne skutki stosowania sterydów występują, kiedy bierzesz je w nadmiarze. A to właśnie słowo nadmiar jest kluczowe. Standardowo sterydy powinno się traktować podobnie do zaawansowanego leku. Jeżeli ćwiczysz amatorsko to moim zdaniem doping pomaga przejść na wyższy poziom.

rolniki

Posty: 43

 
Musisz koniecznie uważać na nadużywanie testosteronu, ponieważ nadmierne dawki powodują wzrost estrogenu, a to już problem z trądzikiem, a nawet ryzyko ginekomastii. Musisz koniecznie z kimś doświadczonym skonsultować dawki. Według mnie wielu trenerów personalnych jedzie na sterydach anabolicznych, więc do tych większych bym się „przytulił” po wskazówki.

aliboss

Posty: 10

 
Hormon wzrostu jest niezły. W każdym razie sterydy warto stosować pod warunkiem średnio – zaawansowanego i zaawansowanego stażu na siłowni.

grzes3345

Posty: 17