Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Cześć. Chcę sobie zamontować w domu drążek ścienny z możliwością regulacji rozstawów do ćwiczeń z własnym ciężarem. Macie coś takiego u siebie? Szukam czegoś co można ustawić w wygodnej odległości od ściany żebym kolanami po tynku nie jeździł...:)

zenek744

Posty: 4

 
Polecam firmę K Sport i ich produkty dedykowane do siłowni. Mój kuzyn prowadzi siłownię i większość rzeczy ma zamawiane od nich także sam mi ich polecał ze względu na mocną stal i też dobry profil drążków czy poręczy, są anatomicznie dopasowane do ciala przez co trening jest bezpieczniejszy i zdrowszy.

klimmm1

Posty: 16

 
Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

Aleczka22

Posty: 28

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

BMGMIREK

Posty: 15

 
Heh, pamiętam czasy jak z kumplami na osiedlu sami sobie skręcaliśmy ławeczki, stojaki i inne rzeczy do treningu. Kiedyś to trzeba było kombinować jeśli chciało się trenować, teraz można sobie kupić wszystko gotowe, skręcone, profesjonalne.

dominikk5

Posty: 3

 
Jest dużo marek robiących porządny sprzęt do siłowni, można sobie dopasować to co komu potrzebne. Ja bym na pewno chciał mieć atlas, gdzie bym sobie mógł w jednym miejscu poćwiczyć tak naprawdę wszystko – od nóg, przez kaptury,na bicku kończąc. Ale atlasy są z kolei dość drogie.

Jasio234

Posty: 14

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

komspid03

Posty: 18

 
Nigdy nie lubiłem ćwiczeń stricte siłowych jakoś strasznie mnie to nudzi. Podziwiam każdego kto się potrafi przełamać i ćwiczyć codziennie z ciężarami. Ja bym się zanudził. Wolę pyknąć w nogę, kosza, siatkę, cokolwiek ale nie sztanga.

antoś_01

Posty: 10

 
Mam od kilku lat w domu kilka hantli i drążek w drzwiach i mi to w zupełności wytarcza. Najfaniejszy jest ten drążek. Pamiętam że jak pierwszy raz się na nim podciągałem to dobiłem do trzech powtórzeń. Teraz jak się rozgrzeję to i 20 machnę :>

Emilios45

Posty: 16