kurs instruktora fitness Rzeszów

kurs instruktora fitness Rzeszów

Uważacie, że zapisanie się na kurs instruktora nordic walking będzie perspektywicznym posunięciem? Jest zapotrzebowanie na takich ludzi? Druga sprawa – gdzie się zapisać na taki kurs?

eef12

Posty: 11

 
Wybór jest duży, teraz akurat jest potężne zapotrzebowanie na takie szkolenia. Ludzie postawili w całym kraju na sport, więc instruktorzy będą potrzebni w następnych latach.

PucH2

Posty: 30

 
Wiem, że moja znajoma się gdzieś planuje zapisać na kurs fitness to może ona będzie wiedziała gdzie jakie mają ceny i w ogóle. Napiszę do niej!

pzkpv

Posty: 17

 
No ja robiłem kurs na trenera personalnego w Rzeszowskiej Akademii Sportu i mogę ich polecić. Pełna profeska, jak to mówi młodzież;) Pełne zaangażowanie w szkolenie, dużo nowinek, kompleksowo. Terminy następnych kursów mają wypisane na stronie www.akademiarzeszow.pl. Oferta jest wszechstronna bo można się tu szkolić też na animatora, instruktora fitness itd.

Limoneczek

Posty: 27

 
Mam takie marzenie żeby zapisać się gdzieś na kurs nurkowy. To byłaby fajna przygoda. Już planuję to od kilku lat, ale w tym roku powinno się w końcu udać.!

Szozi

Posty: 20

 
Powiem, że zapotrzebowanie na instruktorów z doświadczeniem to jest duże. Na każdym rogu powstają jakieś siłownie, kluby fitness i inne takie miejsca, w tym duże centra, gdzie potrzebują ludzi do prowadzenia zajęć.

Shastka

Posty: 22

 
Ja się planuję zapisać na kurs wspinaczki skałkowej przez serwis www.akademiarzeszow.pl. To strona rzeszowskiej szkoły, która robi właśnie różnego typu kursy sportowe. Znajoma tutaj robiła uprawnienia na trenera personalnego i mi zachwalała głównie ze względu na kompetentnych instruktorów.

aplay99

Posty: 27

 
W zeszłym roku robiłem uprawnienia na instruktora snowboardu w Zakopanem i było to średnio przygotowane szkolenie, także nie będę rekomendował:P

Jacuś

Posty: 36

 
Ja to się nie orientuję w takich kursach. Może moja córka będzie coś więcej wiedziała, ona za jakiś czas kończy AWF, więc powinna coś wiedzieć. ;)

znamsienatym

Posty: 14

 
Skończyłem nie tak znowu dawno kurs na instruktora nordic walking w Rzeszowskiej Akademii Sportu i może tutaj spróbuj. Cenowo jest okej, a do tego mają naprawdę dobre kadry szkolące...nie ma tutaj ludzi z przypadku;P Wszystko, cała oferta jest rozpisana na stronce www.akademiarzeszow.pl. Kurs kosztuje teraz promocyjne 333 zł, sprzęt i materiały w cenie.

Oleee34

Posty: 31