Bielizna termoaktywna, gdzie ?

Bielizna termoaktywna, gdzie ?

Witam. Czy są tu jakieś panie, które wykorzystują w sporcie bieliznę termiczną? Zastanawiam się ponieważ, czy nie nabyć sobie kompletu, bo w spoconych bawełnianych majteczkach czuję się niekomfortowo.

Klakier

Posty: 12

 
To niemożliwe, żeby bielizna termoaktywna była niewygodna. Być może kupiłaś sobie niedopasowany rozmiar, albo ktoś naciągnął ciebie na bieliznę zrobioną z nieodpowiedniego materiału, który nie izoluje.

Kremussi

Posty: 26

 
Całą swoją rodzinkę ubieram w odzież termoaktywną, jak w ferie zimowe wybieramy się w góry na narty. Dzięki temu mam pewność, że dzieciaki mi nie zachorują. Problem z bawełną polega na tym, że wolniej schnie na niej pot i często po zdjęciu kurtki człowieka owiewało i błyskawicznie był przeziębiony.

WielkiBO

Posty: 13

 
Dobra odzież termoaktywna powinna nie tylko osuszać naszą skórę z potu, ale również zatrzymywać odpowiednią ilość ciepła, które ucieka z organizmu.

bartek33

Posty: 11

 
Nawet najdroższa odzież termoaktywna może ulec szybkiemu zniszczeniu, jeśli będziesz ją prał w proszku. Mimo tego, iż materiał termoaktywny należy do wytrzymałych, to jednak wszyscy producenci zalecają, aby pranie wykonywać za pomocą płynu do prania.

Yuri20

Posty: 14

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, że kupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona niestosownie dobrana do Twojego ciała.

grzes3345

Posty: 17

 
W moim wypadku odzież termoaktywna bardzo dobrze spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, ale także wygodnie.

johncena67

Posty: 13

 
Moją bieliznę termoaktywną nabyłem w http://www.centrumsportu.eu. Pomogli mi w tym, jak się dobrze zmierzyć, żeby bielizna była dopasowana i pasuje jak ulał.

E-GOista

Posty: 12

 
Na moim ciele bielizna termiczna tak dobrze się sprawdza, że używam jej nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również w podczas codziennego funkcjonowania.

Klarka34

Posty: 12