jaki trening z trenerem warszawa

jaki trening z trenerem warszawa

Obiecałem sobie, że w końcu zacznę trochę pracować na siłowni. Byłem parę razy, ale jakoś zabrakło motywacji i efektów tych ćwiczeń. Jak ćwiczyć, co jeść, żeby wyrosło trochę nowego mięśnia? :)) Może jakiś trener personalny by zaradził, co myślicie?

Nikusinski23

Posty: 17

 
Wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch, warto coś tam trochę poćwiczyć. Moim zdaniem najlepiej to wyjść trochę pobiegać, albo nordic walking. To jest najtańsze i najprostsze, a efekty daje fajne.

Puch23

Posty: 23

 
Mam kolegę, który prowadzi na fejsie swojego FP jako trenera personalnego. Mogę go podrzucić, ale głowy sobie za niego nie daję uciąć, na ile on jest dobry ;P

hertuss45

Posty: 13

 
Mi plan rozpisuje od miesiąca Michał Ostrowski, jego mogę polecić. Plan jest dopasowany pode mnie, a nie jest to jakiś gotowiec z internetu:P Generalnie cel jest taki, żeby wyrzeźbić ciało jeszcze przed wiosną, zobaczymy jak będzie:> Co do szczegółów, to powiem, że trener ma fajnie prowadzonego fejsa – www.facebook.com/ForeverHealthyMichalOstrowski. Dużo się tu dzieje, zawsze można trafić na fajne motywacyjne wpisy.

alektt5

Posty: 19

 
Nawet mam w portfelu wizytówki kilku trenerów bo sama szukam kogoś takiego. Mam zamiar zrzucić parę kilogramów i w ogóle jakoś tę sylwetkę wyrzeźbić...

Lechu351

Posty: 21

 
Witam. Kiedyś, jakieś 3 lata temu przeżyłam specjalny program odchudzający u jednego trenera personalnego i powiem, że efekty mnie bardzo zaskoczyły. Inna sprawa, że wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki, które mi teraz pozwalają utrzymać wagę, to jest nawet ważniejsza sprawa.

ghjss

Posty: 31

 
Mój brat właśnie kończy taki specjalistyczny kurs trenera personalnego, to może za niedługo będę mógł jego polecać:) trwają też prace nad stroną. Będe informował!

21gregorek

Posty: 18