Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

Gargamel5

Posty: 2

 
Mata zabezpieczająca podłogę to na pewno. Poza tym rozejrzyj się po specjalizacjach producentów, bo niektórzy tworzą akcesoria właśnie do warunków domowego treningu, więc masz znacznie tańszy katalog.

tigra32

Posty: 16

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

ciumar1

Posty: 8

 
U siebie postawiłem bieżnię elektryczną. Jest jeszcze model magnetyczny, ale straszna lipa, bo musisz napędzać jakby samodzielnie. Nie sprawdza się na dłuższą metę w ogóle.

Kitas

Posty: 7

 
Myślę, że z podstawowym sprzętem spokojnie się zamkniesz w kwocie 1000-2000 złotych. A wyżej to już jest szaleństwo dla zawodowców, hehe :)

Yuri20

Posty: 9

 
Mięśnie brzucha od zawsze praktycznie rozwijam na wałku do ćwiczeń. Jedyny, który mi się nie zacinał nigdy to k-sport.com.pl. Miałem kilka modeli, ale od nich najlepszy. Szybko znajdziesz w grupie akcesoriów treningowych. Według mnie się opłaca, dobra marka

Buła

Posty: 10

 
W domu mam kącik treningowy i staram się codziennie coś zrobić. Masz sporo instruktaży, jak zrobić domową siłownię niskim kosztem. Czasami też producent sprzętu może ci coś podpowiedzieć. Opłaca się wysłać info, jakie masz warunki lokalowe w ogóle.

borek149

Posty: 20

 
Przyznam, że już sobie życia nie wyobrażam bez domowej siłowni. Teraz wstaję o 5, robię godzinę cardio, a jak wracam z pracy to siłowy w domu, po prostu macham sztangą i jest naprawdę solidny wynik. Oczywiście codziennie, jeden dzień tylko wolny w tygodniu.

pawel253

Posty: 7

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

adam86

Posty: 4