gdzie kupujecie odżywki

gdzie kupujecie odżywki

Krótkie pytanie do was :) Gdzie kupujecie odżywki dla sportowców i czy możecie polecić konkretne rozwiązania, które na was faktycznie działają?

atek562

Posty: 10

 
Obowiązkowo bierz kreatynę. Na 3 miesięcznym cyklu 4 kg mięśni zrobiłem i to teraz pompa trzyma.

Klarka34

Posty: 19

 
Uważaj tylko na chemiczne przedtreningówki, bo mogą zaszkodzić w trakcie treningu. Lepiej się wspierać czymś naturalnym, chociażby kapsułkami zielona herbata i kompleksami multiwitaminowymi.

bartek33

Posty: 7

 
Uważaj tylko, żeby przy użytkowaniu suplementów na co dzień nie pić za dużo kawy, mocnej herbaty i alkoholu. Potrzeba też czystego jadłospisu, aby wszystko zadziałało, jak trzeba.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Najlepiej to brać suplementy w zestawach, bo wychodzi wtedy znacznie taniej. Na początku to poluj na zestawy, gdzie jest shaker, bo bez niego ani rusz :P

MisiekKce

Posty: 10

 
Kilka miesięcy zakochałem się w marce odżywek Bio Tech. Najlepsze ceny tej marki znalazłem na chwilę obecną w fbb.pl. Fajnie wszystko posegregowane, można dobrać suplementy konkretnie pod indywidualne potrzeby. Po zamówieniu chyba 4 produktów dostałem wysyłkę za darmo, bez żadnych haczyków. Bardzo znany sklep. Z tego co pamiętam na FB kilkanaście tysięcy polubień i dużo konkursów. Często właśnie śledzę na ich profilu nowości ze świata suplementów. Na mnie najlepiej działa Bio Tech, ale inne marki, te najpopularniejsze też posiadają. W razie czego wal na priv to ci podpowiem, jakich produktów na co dzień używam :)

namok

Posty: 13

 
Praktycznie każdy sklep z suplementami powinien mieć dział promocji. Ja inwestuję w suplementy delikatnie uszkodzone, gdzie przeceny dochodzą do kilkudziesięciu procent nawet. Warto takich działalności poszukać, jeżeli zależy ci na kasie. Pozdrawiam.

Laleczka

Posty: 8