Ciekawe prezenty Dla sportowców

Ciekawe prezenty Dla sportowców

Jestem amatorem biegania, ale nie lubię poruszać się po mieście z wypchanymi kieszeniami? Gdzie wy chowacie klucze, kasę i komórkę?

Paqu

Posty: 25

 
Te kieszenie, o których rozmawiacie to nie tylko dobra opcja do uprawiania sportu. Ja je noszę na co dzień. Mam w nich bilet, portfel, klucze i kom. Kieszenie w jeansach się nie wypychają, pod ciuchami też nie widać. Całkiem modny gadżet na sezon wiosenno-letni :) Polecam dla wszystkich osób, które nie widzą, gdzie wszystko pochować.

Skuteczność

Posty: 38

 
Wiesz co mnie nauczyło, żeby nie trzymać ŻĄÐNYCH rzeczy w zwykłej kieszeni? Usiadłem kiedyś zmęczony na ławce w parku i koma mi wypadła. Oczywiście już jej nie odzyskałem. Następnego dnia kupiłem przez stronkę www.banjees.com.pl komplet kieszeni na nadgarstek. Bezbłędna opcja plus mniej stresu.

Opelowiec4

Posty: 32

 
Ja noszę na przedramieniu zapinaną kieszeń i chowam ją elegancko pod koszulę i nikt nie widzi, co mam przy sobie. Dobra opcja, jak biegasz lub uprawiasz sport słuchając muzyki przed lepszy telefon komórkowy lub mp3. Znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

WEj45

Posty: 17

 
Dostałem w prezencie od dziewczyny opaskę na nadgarstek, która służy jako dodatkowa kieszeń. Teraz biegam bez wypchanych kieszeni :) Tutaj znajdziesz sporo informacji www.facebook.com/RuchWolneKieszenie. Daj znać, czy ci pasuje. Według mnie idealnie odpowiada na twój problem.

MaksWAW

Posty: 24

 
Siemka. Wbij na FB i poczytaj o ofercie www.facebook.com/RuchWolneKieszenie. Na pewno rozwiążesz błyskawicznie problem zapchanych kieszeni. Ja już stosuję od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z kieszeni na nadgarstek (Banjees - www.banjees.com.pl).

Rambdalll

Posty: 27

 
Też miałem podobny problem. Przypadkiem trafiłem na www.facebook.com/RuchWolneKieszenie i kupiłem kieszeń na nadgarstek. Bardzo spodobał mi się wygląd. Mam opcję na dwie kieszenie i przyznam, że podczas jazdy na rowerze nawet zabieram mały śrubokręt ze sobą, klucze, komórkę i portfel. Wszystko się na luzie mieści, jest wygodnie.

Alex149

Posty: 34