Macie jakieś namiary na sklep z książkami o tematyce sportowej?

Macie jakieś namiary na sklep z książkami o tematyce sportowej?

Dobry.

Kojarzycie może gdzie znajdę ksiażkę na temat nauki gry w koszykówkę? Szukam takiej książki dla syna, albowiem uwielbia ten sport, lecz nie radzi sobie z trafianiem do kosza z rozbiegu.

Szaumaa

Posty: 28

 
No księgarnie sportowe napewno jakieś są w necie, nie wierzę iż nikt nie wpadł na pomysł, aby takie książki sprzedawać w sieci. Mój kolega sam napisał książkę o sporcie i ją wydał więc napewno jakieś książki sportowe na rynku są. A nie ma u ciebie w bibliotéce czy księgarni takiej na mieście takich pozycji?

W razie czego zawsze pozostaje ci szukanie w internecie...

Pszemeg

Posty: 44

 
A http://www.sporty.pl znasz?

Ja tam często kupuję i mam już do nich zaufanie. Ogólnie siedzi tam ktoś kto zawsze ci odpowie na maila jak masz jakieś pytanie i jest w stanie opisać ci czy książka posiada to, czego szukasz. Ja nie wiem czy oni w chwili wolnej czytają tam te książki niemniej jednak nigdy jeszcze się nie pomylili. Co znaczące też, ceny są dobre i co chwilę jest jakaś promocja. Napisz do nich na maila i się spytaj czy mają to co chcesz, albo z wyszukiwarki skorzytaj bo też mają.

Jacuś

Posty: 36

 
Księgarni sportowych takich polskich ogólnie nie ma zbyt mnóstwo. Nie wiem czy osób ten temat nie interesuje czy jak to wygląda, lecz ubolewam nad tym faktem. Ja własne książki zamiawiam przez dobrego przyjaciela, bo osobiście nie ufam bankowości internetowej. Jak nie zapomnę to się spytam kolegi i wtedy ci napiszę, napisz swój numer gadu gadu czy maila to ci podeślę adres. Zapiszę sobie w kontaktach, bowiem tak najprościej będzie mi zapamiętać.

Poison76

Posty: 34

 
Idealne pytanie nie jest złe, lecz ja chyba nie jestem tą osobą, która powinna na nie odpowiedzieć. Generalnie mój dział zainteresowania to filozofia więc zdeczko odrebna dziedzina wiedzy. Ja kupię książki albo w sieci (nie zawsze w jednym miejscu) albo korzystam z biblioteki naukowej w centum. W Gdyni jest taka jedna gdzie jest sporo na mój ukochany temat, o sporcie to nie wiem, no lecz myślę że w każdym mieście należałoby wiedzieć co jest na stanie twojej biblioteki.

@MarcusKing

Posty: 29

 
Hej,

ja ogólnie wszystkiego dowiaduję się z youtuba, niemniej jednak nigdy się nie wgłębiałam tak bardzo w temat, że byłaby mi potrzebna jakaś książka :P ogólnie mało czytam więc ci chyba nic nie poradzę. Po prostu poszperaj po necie i poszukaj, to zawsze jest najlepsze rozwiązanie według mnie.

3maj się i powodzenia;-)

arekadiusz

Posty: 33

 
O jejku o tej godzinie to ja nie myślę więc ci nie powiem.

generalnie weszłam na forum tylko zbadać swój ostatni wątek, który śledzę, niemniej jednak tak żeby ciebie pocieszyć w poszukiwaniach to generalnie wiem że istnieje coś takiego jak księgarnia sportowa chociaż ja książek nie kupuję, jak już to wypożyczam z wypożyczalni w moim mieście. Dasz radę, generalnie jak poszukasz – to coś odnajdziesz.

blain_23

Posty: 37