treningi sport walk Poznań, szukam !

treningi sport walk Poznań, szukam !

Wiecie coś nas temat jiu Jitsu w Poznaniu. Słyszałem o jakiś klubie, niemniej jednak nie mogę teraz go nigdzie odszukać. Chce się zbadać w czymś nowym i zapisać na treningi.

file444

Posty: 3

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, iż pożądane byłoby. Sporo się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

Marioleczka

Posty: 11

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić przede wszystkim dzisiaj gdzie filmów instruktażowych jest niezmiernie dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, niemniej jednak nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś wiecej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

TomekK

Posty: 14

 
Nie przepadam za sportami walki, wobec tego to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, jakie znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niezwykle uciążliwe. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

Polaczek90

Posty: 13

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zaspokojony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość uciążliwy, zatem trzeba mieć do tego właściwe nastawienie.

polar00

Posty: 6

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do jakiego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go odnaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Zatem dopytam go i dam znać. Wiem, iż był zaspokojony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

ghjss

Posty: 31

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, natomiast to nie miało sensu. Wiem, iż albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, albowiem nic z tego nie wyjdzie.

kondziu

Posty: 3