najlepsze szkółki piłkarskie w polsce

najlepsze szkółki piłkarskie w polsce

Moja pięcioletnia pociecha chce zostać piłkarzem. Chcę pomóc synowi w realizacji tego marzenia. W związku z tym pytanko – do jakiej szkółki piłkarskiej zapisać chłopaka?

abardyt

Posty: 22

 
Ja mam porównanie, bo mój syn chodzi na zajęcia sportowe, a syn mojego brata unika ruchu jak święconej wody. I mimo że to mój dzieciak ma więcej czasu zajętego – przez treningi, to i tak lepiej mu idzie w szkole. Jednak co prawda to prawda – w zdrowym ciele zdrowy duch i umysł!

HiMerylek

Posty: 25

 
Dużo zabawy z rówieśnikami bez jakiejś presji o wyniki sportowe oferuje Football Academy ( www.footballacademy.pl )
. Mają tutaj fajne podejście do dzieci, bez spiny, ale wyniki są. Kładą nacisk na technikę prowadzenie piłki, co jest bardzo ważne w tak młodym wieku. Ogólnie to mają różne grupy wiekowe, od 4 latków, do 12 latków.

ajhhopek

Posty: 25

 
Sport uczy dyscypliny, to nie tylko zdrowy tryb życia, ale dużo więcej. Jak mój syn trochę podrośnie to na pewno będę go zachęcał do jakiś treningów. Niekoniecznie do piłki, bo to jednak dość kontuzyjny sport.

Anno Domini

Posty: 20

 
Coś słyszałem o takich szkółkach we Wrocławiu, ale jeszcze się nie dowiadywałem szczegółów. Moje dziecko ma dopiero 4 lata, więc jeszcze ma czas na jakieś dodatkowe zajęcia imho.

Pelo_er

Posty: 25

 
Już rozmawiałem z synem i podjęliśmy decyzję, że zapisujemy go do szkółki. Teraz tylko trzeba jakąś wybrać:P Coś tam już widziałem dla 10 latków, ale musimy przyjść, zobaczyć jak te zajęcia w ogóle są prowadzone...

koscisslaw

Posty: 32