Kino online

Kino online

Gdzie według was teraz najlepiej oglądać filmy online, ale bez przesycenia reklamami, czy innymi szkodliwymi bzdurami? Proszę o wasze oceny.

Posty: 6

 
Z tych najpopularniejszych serwisów nie warto korzystać weekendami, czy wieczorami, bo po prostu nie wejdziesz, albo cię zablokują, dopóki nie masz konta premium.

RAK-Buuu

Posty: 40

 
Z tych trzech moich najlepszych serwisów do oglądania filmów online to na pewno ekino-tv.pl. Prowadzą solidny ranking filmów, więc jak tracę inspirację to sobie tam wchodzę i przeglądam bazę. Intuicyjnie to wygląda wszystko u nich. Na pewno lepiej niż u konkurencji. Do tego nie zaobserwowałem żadnych dziwnych blokad transferów, czy wkurzających wyskakujących okienek.

Nikuś32

Posty: 6

 
Ten rynek filmów online nigdy nie zniknie, bo jest z niego za duży ruch, przychody z reklam i inne profity, więc już tak się tymi autorskimi prawami nie martwcie ;)

Rambdalll

Posty: 27

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

labuh

Posty: 5

 
Mam nadzieję, że przez te najnowsze zmiany w polityce praw autorskich nie pozamykają moich ulubionych portali z filmami.

Gosienka54

Posty: 19

 
Oby tylko nowa polityka praw autorskich nie zablokowała ostatecznie wszystkich filmów online w sieci. Mega się tego boję.

Cebulkaa

Posty: 24

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

subert

Posty: 10