Serial, gdzie warto ?

Serial, gdzie warto ?

Hejka. Jesteście w stanie zaproponować mi jakieś fajne seriale online? Dodam, że moje ulubione tematyki to seriale obyczajowe oraz seriale kryminalne. Mam nadzieję, że podsuniecie mi jakiś tytuł.

kryj

Posty: 5

 
W ostatnich dniach obejrzałem kilka sezonów ulubionego serialu. Zarwałem kilka nocek i w ten sposób wykorzystuję swój urlop. Świat seriali to jest to, co lubię :)

Kinerwir

Posty: 15

 
Trudno ustosunkować mi się do tego, które seriale tv można polecić. To zależy od tego, jaka tematyka jest z Waszego punktu widzenia bezsprzecznie najlepsza. Ja uwielbiam seriale z kategorii sci-fi, aczkolwiek moją sympatię zyskały zarówno poniektóre seriale kryminalne.

Grabow12

Posty: 23

 
Nigdy nie miałam wątpliwości, iż w Stanach Zjednoczonych produkowane są zdecydowanie najlepsze seriale. Widzę, iż mnóstwo osób na tym forum dyskusyjnym zgadza się ze mną. Czasami Anglicy stworzą także coś fajnego, a reszta krajów raczej bez rewelacji, w tym Polska.

Szaumaa

Posty: 28

 
Regularnie seriale oglądam dzięki serwisowi WWW: http://tvseriesonline.pl. Posiada on wszystko, czego tak naprawdę potrzebuję. Nie ma się do czego przyczepić. Jest regularnie aktualizowany, co sprawia, iż najnowsze produkcje pojawiają się jeszcze tego samego dnia, w którym miały premierę.

Yuri20

Posty: 14

 
Jestem przekonany, iż serwisy internetowe, które określane są mianem świata seriali będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Przynajmniej tak było w moim wypadku i nie mogę absolutnie na nic narzekać. Zawsze znajduję seriale o pożądanej tematyce.

gregcie@

Posty: 15

 
Od kilku miesięcy regularnie oglądam seriale. Wcześniej wcale nie oglądałem takich produkcji, ale uwierzcie mi, że bardzo żałuję. Teraz wybieram seriale kosztem filmów!

Fowl1990

Posty: 17

 
Nigdy nie miałam wątpliwości, iż w Stanach Zjednoczonych produkowane są zdecydowanie najlepsze seriale. Widzę, że wiele osób na tym forum dyskusyjnym zgadza się ze mną. Czasami Anglicy stworzą także coś fajnego, a reszta krajów raczej bez rewelacji, w tym Polska.

Klara323

Posty: 21

 
Mam nadzieję, że najlepsze seriale w mojej opinii będą produkowane jeszcze dość długo. Wbrew pozorom uwielbiam nieco niezwyklej niszowe produkcje, o jakich nikt nie wspomniał na tym forum dyskusyjnym.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Jestem w 100% pewien, że seriale online ogląda praktycznie każdy z Was. Niektórzy mają bardzo ograniczone zasoby czasowe, co sprawia, iż oglądają ulubione produkcje zdecydowanie rzadziej niż inni. Z kolei ja staram się codziennie przed snem obejrzeć z narzeczoną coś fajnego.

propek1

Posty: 7