Najlepsze Masażery

Najlepsze Masażery

Witam! Słyszałem, że świetne efekty przynosi masaż shiatsu. Ktoś wie coś więcej? Chciałbym zainwestować w masujący sprzęt, który wykonuje właśnie tego typu masaż. Gdzie kupić dobrej klasy fotel masujący?

aBBs

Posty: 17

 
Od tego nachylania się do komputera to mam tak napięte mięśnie karku, że hej. Ponoć są jakieś poduszki masujące, albo takie kołnierze. Moja ciotka coś takiego używa i chyba zacznę od niej pożyczać.

skupicccc24

Posty: 25

 
Fajnie byłoby mieć w domu coś do masażu, ale póki co to zbieramy z żoną na zmywarkę, bo też by się przydała ;) Może w następnej kolejności rozejrzymy się za jakąś matą itp. Pozdr.

djcube1985

Posty: 24

 
Duży wybór foteli i masażerów mają na stronie www.casada.pl. Kupował u nich model Kennedy III. Tanio nie było, ale teraz widzę, że było warto. Masaż pleców, odcinka szyjnego, stóp, łydek – poezja! Po męczarniach w pracy taki relaks jest jak zbawienie! Ogólnie firma ma dobre opinie, współpracuje z fundacjami, a ich produkty polecam sam Pudzian!

MiDoRe

Posty: 18

 
Mam na oku taki jeden fotel, jest używany ale w całkiem dobrym stanie, w sumie ma tylko rok. Zobaczymy czy się dogadamy ze sprzedawcą co do ceny. Ogólnie marka dobra, bo niemiecka, więc lipy nie powinno być.

noman1

Posty: 32

 
Dość tanie są te maty masujące, też mają tam kilka typów masażu i różną moc. Poluję na coś takiego w jakiejś dobrej promocji, bo można za kilkadziesiąt złotych dostać takiego masażera.

agdb1301

Posty: 37

 
Przydałby mi się masażer do stóp...czegoś takiego szukam na jakiejś promocji. Ogólnie to raz, że biegam, a dwa, że dużo chodzę po górach itd. A po takich wyczynach stopy są zdewastowane niemiłosiernie ;)) Ale ja to lubię!

DaNceR

Posty: 18

 
W sumie tak prawdę mówiąc to nigdy nie byłem na masażu...No chyba, że liczą się te co żona mi robiła ;)) Ciekawe jestem ile kosztuje godzina masażu tak w ogóle, to jest kwestia 50 zł/100zł ?

KKkurol

Posty: 33

 
Tak się złożyło, że fotel do masażu kupował jeszcze w tym roku. Najlepsze warunki zaproponowała firma www.casada.pl. Oni oferują wyłącznie fotele sprawdzone, wysokogatunkowe, które świetnie korespondują stylem z nowoczesnym salonem. Mają wśród klientów znanych sportowców, choćby Pudzianowskiego. Także rekomendacja myślę, że porządna :-)

Jamruzek3

Posty: 21