fizjoterapeuta dziecięcy w Gdańsku

fizjoterapeuta dziecięcy w Gdańsku

Witam serdecznie. Czy jest duży wybór dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku?

doprzodu67

Posty: 4

 
Mam namiary na co najmniej paru porządnych fizjoterapeutów w Gdańsku, lecz nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

reserved4u

Posty: 28

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

wigry00

Posty: 8

 
Masażem kręgosłupa Gdańsk da się wyeliminować bardzo wiele dolegliwości. Jestem o tym przekonany, bo udało mi się osiągnąć właśnie taki założony z góry cel.

miko_poz

Posty: 14

 
Polecam skorzystać z masażu leczniczego Gdańsk Abrahama, który mogę osobiście mocno zarekomendować. Dodam, że korzystałem z oferty co najmniej kilku masażystów i absolutnie każdy sprostał moim oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie.

pzkpv

Posty: 17

 
Masażystą w Gdańsku, który przypadł mi do gustu jest ten fachowiec: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Podam Wam jego telefon 796`720`820.

Michałek

Posty: 15

 
Wybór masażysty w Gdańsku obok Wałowej stanowił dla mnie twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście poszukiwania zakończyły się pełnym sukcesem :-)

RAK-Buuu

Posty: 40

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest co najmniej kilkunastu. Utwierdziłem się w przekonaniu o tym przede wszystkim wówczas, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Pozdrawiam.

derums3

Posty: 9