Fotel do masażu kręgosłupa

Fotel do masażu kręgosłupa

Co sądzicie o wykorzystywaniu fotela masującego w ramach rehabilitacji po wypadku samochodowym? Zastanawiamy się z mężem nad zakupem czegoś takiego – a nie jest to mały wydatek – dlatego chcemy mieć w miarę pewność, że to coś faktycznie pomoże, bo żeby tak mąż miał chodzić na masaże do fizjo, to średnio ma czas, siłę i też jednak w długiej perspektywie czasu jest to kosztowne...

Zdzichu 

Posty: 4

 
Przydałby się moim rodzicom fotel z funkcją masażu, oni są obydwoje po wypadkach, już ten układ ruchu mają nadszarpnięty, a dodatkowo też wiek robi swoje..

gregcie@

Posty: 17

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

Black_Riot

Posty: 8

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

Różyczka

Posty: 12

 
Mnie to żona namówiła na fotel masujący, choć początkowo byłem sceptyczny. Jeśli taki fotel ma być porządny i rzeczywiście spełniać swoją rolę to niestety musi swoje kosztować. Myśmy dali około 10 tyś w sklepie ze strony prohealth.pl. Ale powiem że warto. O ile przed rozpoczęciem masaży to po pół godziny pracy w ogródku byłem już wykończony (plecy, nogi, kark) o tyle teraz po pół godziny to jestem dopiero dobrze rozgrzany.

Mniszek

Posty: 14

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

fryster

Posty: 19

 
Nie mam pojęcia od kogo tego typu fotel masujący kupić. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, chociaż w uzdrowisku gdzie ostatnio byłam w górach to mieli coś takiego, widziałam że sporo osób się ustawiało w kolejce żęby skorzystać.

Ticket2Hell

Posty: 21

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

muzyczny55

Posty: 6