Moje ciało musi odpocząć, jaki salon ?

Moje ciało musi odpocząć, jaki salon ?

Witam wszystkie Panie!

Marika się kłania i prosi o radę. Jestem w Krakowie na wyjeździe (szkoleniu), jakie jest mega wyczerpujące i wymagam chwilki relaksu i dobrej kosmetyczki, możecie proszę polecić jakiś ciekawy gabinet, w jakim jest miła i spokojna atmosfera natomiast Panie mają magiczne ręce?

Byłabym mega uradowana.

gregcie@

Posty: 25

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne zaś co dopiero który z nich jest porządny xD chciałabym ci pomóc niemniej jednak technicznie zwyczajnie nie jestem w stanie. Bardzo mocno za to będę trzymać kciuki, abyś w końcu coś odnalazła, albowiem brzydka cera to paskudne samopoczucie zaś to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

looque

Posty: 46

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są rzeczywiście fajne, żywiołowe duchowo natomiast dokładne w pracy. Dziś już nie mieszkam w Krakowie, natomiast niezmiernie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... natomiast szkoda gadać, czasem nawet 50% drożej mieli.

Reeflexes

Posty: 39

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odnajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie niezwykle chwalę ten zakład, albowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyśmienite wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

KKkurol

Posty: 33

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno duże szare coś i to jeszcze z trądzikiem, niemniej jednak nie jestem w stanie nic z tym wykonać. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować a nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze wykonać coś innego.

Malina1321

Posty: 28