powłoki ceramiczne łódź, gdzie znajdę ?

powłoki ceramiczne łódź, gdzie znajdę ?

Czy na każdy lakier można nałożyć ceramikę? Czy to jest naprawdę takie trwałe czy to tylko dobra reklama? Nie znam nikogo, kto ma taką powłokę na swoim samochodzie, dlatego mam nadzieje, że Wy mi pomożecie?

Nowa

Posty: 1

 
We własnym zakresie można niby wszystko zrobić, lecz jaki będzie efekt? Sam wie, iż już samo umycie wozu wcale nie jest takie proste, a to w tym wypadku jest niezwykle znaczące. Jeżeli zaczniemy polerkę, a na aucie zostanie brud to można załatwić sobie lakier na amen.

GGregbard

Posty: 12

 
Trzeba sprawdzać różne oferty i wtedy wybrać taką firmę, która jest bardzo doświadczona. W ten sposób można się spodziewać najlepszych efektów. Im więcej oczekujemy tym lepsza firma powinna lakierem w aucie się zająć.

labuh 

Posty: 4

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można niezmiernie szybko. Naprawa wówczas kosztuje niezmiernie wiele, wobec tego lepiej dać to powinność do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

HalskiPL

Posty: 54

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, niemniej jednak cudów nie ma. Tutaj konieczne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, zatem mogą nam pomóc o sporo lepiej.

deruner56

Posty: 9

 
Odwiedziłem firmę, która oferuje auto detailing w Łodzi i mnie przekonali do tego, że warto zadbać o swój lakier. Koszty były wysokie, ale efekt bardzo dobry, dlatego jeśli ma się pieniądze i chce się dbać o lakier to na pewno taka oferta jest godna polecenia. Efekt utrzymywał się na lakierze w moim samochodzie przez wiele miesięcy.

TomekK

Posty: 3

 
Firma, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi jest tutaj http://www.dk-detailing.pl. Polecam zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali, bo jest na wysokim poziomie.

56_2014

Posty: 3

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, dlatego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i czasami udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

mniszek56

Posty: 2

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, dlatego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i czasem udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

bar33

Posty: 16