łóżko ortopedyczne, znacie ?

łóżko ortopedyczne, znacie ?

Zastanawiam się czy kupować łóżko szpitalne czy może je wynająć? Potrzebuje je na kilka miesięcy i nie wiem, która opcja będzie dla mnie najniezwyklej odpowiednia.

Madzia

Posty: 1

 
Teraz jest tak dużo możliwości, że każdy znajdzie dla siebie rozwiązanie. Jeśli wiemy, że osoba ma leżeć w łóżku latami to lepiej kupić, ale jeśli to na krótki czas to lepszy jest wynajem.

Lupusx

Posty: 10

 
Mieliśmy łóżko rehabilitacyjne z wypożyczalni. Dowiemy się jak to wyglądało pod względem ceny, bo nie pamiętam. Na pewno było to opłacalniejsze niż nabycie łóżka. Taki nowy model kosztuje naprawdę niezwykle wiele pieniędzy i nie każdego byłoby na to stać.

Emuuu22

Posty: 10

 
Dawniej, jeżeli nie miało się kogoś znajomego w szpitalu to nie było szans na łóżko rehabilitacyjne. Obecnie jest zdecydowanie o dużo bardziej prosto.

suderuss3

Posty: 8

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wtedy nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i później wróciło do szpitala ponownie. Znajoma nam to wszystko załatwiała, ale nie wiem ile mogło to wtedy kosztować. Ceny były inne.

suderuss3

Posty: 6

 
My wypożyczaliśmy łóżko rehabilitacyjne w firmie https://wypozyczalnia-lozek-krakow.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają łóżko 210x100cm, które jest w stu procentach bezpieczne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

89ostry89

Posty: 10

 
Trzeba przeglądać inne oferty, a wówczas łatwiej będzie trafić na tę, która jest niezwykle dobrze dopasowana do naszych potrzeb i wymagań. Cena nie jest najważniejsza.

Gosienka54

Posty: 11

 
Wybór firm, które oferują łóżka szpitalne jest bardzo dużo. Trzeba koncentrować się na tym, jaka jest jakość tych łóżek. Mają być nowoczesne i bezpieczne. Byłoby dobrze gdyby miały regulowaną cześć podnóżka czy tułowia. Liczy się również to żeby była możliwość regulacji ich wysokości. Wtedy mamy łóżko bardzo łatwe w obsłudze.

Sis45

Posty: 2

 
Jest firma, jaka ma bardzo znaczny wybór łóżek szpitalnych tylko, że ich modele są o mnóstwo lepszej klasy. Zwykłe łóżko szpitalne za wygodne nie jest, lecz te oferowane przez nich jest wykonane z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów.

GGregbard

Posty: 2