dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Jakiego stomatologa we Włocławku możecie polecić z czystym sumieniem? Mam jeden, dość poważny brak do zaleczenia i podejrzewam, że potrzebuję konsultacji protetycznych, być może jakiejś poważniejszej odbudowy. Czy możecie mi podpowiedzieć optymalne rozwiązanie?

Raryua

Posty: 1

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

Basia

Posty: 11

 
Na leczenie stomatologiczne, a nawet na jakąś wizytę kontrolną, adaptacyjną nigdy nie jest za późno tak naprawdę. Po prostu idź i poproś o opracowanie szczegółowego planu leczenia wraz z rozpisaniem cennika. Bardzo przydatna sprawa.

Jasio234

Posty: 11

 
Możesz spróbować z wypełnieniem onlay w klinice KSE we Włocławku. Kontakt do nich: 882 944 749. A dlaczego taki rodzaj wypełnienia? Nawet kompozytowe, nieco tańsze wystarczy dla uzyskania pełnej szczelności, odporności na ścieranie. Do tego do taki rodzaj wypełnienia, który stomatolog ukształtuje pod stan Twojej jamy ustnej. Mam od dawna i nie widzę również, żeby jakoś specjalnie kolor się zmieniał, więc to na ogromny plus.

Marioleczka

Posty: 3

 
Możesz nawet na przodzie tylko zrobić licówki, a później sobie rozszerzysz. Wszystkie usługi stomatologiczne charakteryzują się sporą elastycznością.

Oklimas

Posty: 6

 
Byłam u nich na przymierzaniu nowego uśmiechu. Dwóch moich kolegów z pracy zrobiło sobie u nich właściwie światowej klasy uśmiech, dlatego sama postanowiłam zainwestować. Trochę kasy poszło, ale widok białych zębów to jest to.

Babeczka

Posty: 16

 
Implanty dobra sprawa, bo jak masz genetycznie słabe zęby to lepiej inwestować w zdrowszy uśmiech. Mocny ząb to jednak większy komfort na co dzień, no i wygląd twarzy utrzymasz na dłużej.

koko

Posty: 6

 
Widziałam ludzi z zaniedbanymi zębami to nie zamierzam tego samego przechodzić. Trzeba się na cudzych błędach uczyć tak naprawdę.

AGDDDy1

Posty: 5

 
Dopasowane kolorystycznie wypełnienia tylko i wyłącznie, bo w przeciwnym wypadku dziwnie to wygląda. Ja przy myciu zębów nawet widziałam różnicę i musiałam zmienić.

Hoteowo24h

Posty: 20

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

alibaba

Posty: 4