wycena firmy, oferta

wycena firmy, oferta

Czy polecacie jakieś firmy/biura, jakie wykonują bardzo dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

Januszek

Posty: 1

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeżeli zlecimy to odpowiednim osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego warto się do nich zgłosić.

miasto13

Posty: 12

 
Wycena aktuarialna nie musi być uciążliwa, jeżeli zostanie trafnie przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do właściwej firmy, która wykonuje tego typu usługi.

Ymooo2

Posty: 5

 
Wycena przedsiębiorstw wykonywana jest w różnych celach. Najczęściej jest to przy sprzedaży lub kupna firmy. Jednak może być ona również przeprowadzona na zlecenie sądu.

Jacuś24

Posty: 8

 
Wycena spółki wykonywana jest przez mnóstwo firm, jednak warto zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

Klara323

Posty: 9

 
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest wycena spółki. Możesz porozmawiać z kimś z biura aktuarialnego i podpowiedzą Ci, co dokładnie powinieneś zrobić.

wom_ww

Posty: 12

 
Musisz pamiętać, że do spraw upadłościowych powinna być wykonana wycena firmy w sposób niezmiernie wykwalifikowany, z tego względu polecam Ci tę firmę https://attuario.pl. W klika dni wykonują niezmiernie dokładną wycenę, a także możesz liczyć na fachowe doradztwo finansowe.

witek789

Posty: 7

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane przez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

Piotrek.P

Posty: 13

 
Wycena aktuarialna nie jest ciężka, jeżeli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście zbadać, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeżeli takiego nie masz, to należałoby zlecić usługę przez internet.

Kwatuszek

Posty: 3

 
Wycena spółki wykonywana jest przez wiele firm, jednak warto zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

waleria

Posty: 8