Dobra restauracja w Poznaniu

Dobra restauracja w Poznaniu

Szukam dobrego miejsca, gdzie będzie można wybrać się z narzeczoną na rocznicową kolację w Poznaniu? Jakieś przytulne wnętrze, smaczne jedzenie, odpowiedni wybór różnych dań i co ważne oczywiście jedzenie świeże, nie mrożonki jak w wielu restauracjach w Poznaniu. Jak znacie jakieś sprawdzone restauracje to dajcie namiar.

Oleczka1

Posty: 3

 
Zajrzyj sobie do sieci i sprawdź opinie restauracji jeśli nie masz nikogo kto będzie w stanie Ci jakaś restaurację polecić. W ten sposób coś nieco o restauracjach w Poznaniu będziesz wiedział.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Trudno jednoznacznie wskazać w Poznaniu jakąś restaurację, bo jest tego tak wiele i bardzo często na naprawdę wysokim poziomie, że o jednolitą odpowiedź może być rzeczywiście trudno. Ale na pewno warto sobie różne restauracje sprawdzić i pewnie spośród nich uda się dopasować jakieś menu do oczekiwań danej osoby.

France23

Posty: 4

 
Ja polecam z mojej strony restaurację www.cybina13.pl. Działa od niecałych 3 lat, ale byłem tam już wiele razy i za każdym razem jedzenie bardzo smaczne, miła atmosfera, obsługa gości naprawę przyjemna, myślę że też będziecie zadowoleni jak się w tym miejscu pojawicie.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Głównie restauracje w Poznaniu na starówce, ale to takie często turystyczne gotowanie na zasadzie i tak zjedzą. Więc za dobrą restauracją pewnie będzie się trzeba trochę obejrzeć, ale myślę że coś sensownego uda się także wybrać, tylko na spokojnie sprawdzaj.

adam289

Posty: 13

 
W Poznaniu restauracji co nie miara, również takich mocno tematycznych więc jak masz jakąś preferowaną kuchnię, po którą najchętniej sięgasz to w wyszukiwarce sobie pod takim hasłem poszukaj, bez problemu coś sensownego uda się wybrać.

namok

Posty: 5

 
Myślę, że w Poznaniu można dobrze zjeść, jest sporo takich miejsc, które warto odwiedzić więc jak trochę poszukasz to na pewno coś sensownego dla siebie znajdziesz.

Nikusim

Posty: 3