Przegrywanie vhs, która firma

Przegrywanie vhs, która firma

Dzień dobry. niesłychanie niemniej jednak to niesłychanie pilnie wymaga adres firmy zajmującej się przegrywaniem filmów z formatu vhs na dvd.

Niezmiernie proszę o pomoc!!!

Ticket2Hell

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

HKrokiew

Posty: 33

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, jaka ma to zrobić?

icee

Posty: 22

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

Marioleczka

Posty: 9

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

Peleee23

Posty: 33

 
Hej.

Rodzice zawsze są przy nas a gdy my chcemy się im jakoś odwdzięczyć lub choć sprawić małą przyjemność to jest problem. Ja moim zafundowałam wycieczkę do Tunezji w prezencie rocznicowym.

Kruczek3

Posty: 26

 
Witam. Szukam i szukam pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

Morchepl

Posty: 23

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam że żądnego problemu nie ma gdyż obecnie technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

JAN-ERR

Posty: 15

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie bowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

wielgi

Posty: 39

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają porządne opinie swoich klientów.

Fajae

Posty: 28