anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Czuje się samotny i nie wiem, co wykonać? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, jakie są w internecie? Sam już nie wiem.

sebastian90

Posty: 1

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest mnóstwo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

Iwolf

Posty: 15

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

@_yyy111

Posty: 7

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bowiem wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Gruamer

Posty: 3

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można odszukać nawet anonse video. Lubię takie, bo wówczas już widzę, kim jest ta druga osoba i czy rzeczywiście mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Ptaszyna

Posty: 5

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak dużo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Peleee23

Posty: 32

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

labuh

Posty: 3