cennik malowania, poszukuję!

cennik malowania, poszukuję!

Musze malować ściany w salonie, ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Może macie jakąś firmę, która jest solidna i terminowa? Jeśli jeszcze byłaby tania to byłbym bardzo zadowolony. Czekamy na propozycje od Was.

Misieczek

Posty: 1

 
Zlecałem firmie malowanie w Warszawie. Mieli niskie ceny i wszystko wykonali naprawdę bardzo solidnie. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Do malowania było całe mieszkanie. Wyjechałem na weekend żeby im nie przeszkadzać, a jak wróciłem to wszystko było gotowe. Efekt jak dla mnie naprawdę bardzo dobry.

Marioleczka

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o cennik malowania to wpływ na to ma ilość metrów kwadratowych. Na cenę wpływ ma również to czy ma być jedna czy dwie powłoki. Firma bierze zawsze więcej za farby, jakie niesłychanie trudno malować. Częstokroć się tak zdarza przy farbach ozdobnych.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Wybierając firmę trzeba skupić się na tym czy robi kompletne remonty czy tylko maluje. Lepiej żeby byli wyspecjalizowani w jednym, albowiem wówczas robią to naprawdę solidnie.

Dzidzia

Posty: 2

 
Salon zleciłem do malowania firmie, bowiem wolałem nie ryzykować. W sypialni robiłem wszystko sam. Myślę, że na sypialnie taki efekt wystarczy. Jeżeli ktoś chce mieć idealne wykonanie malowania to na pewno profesjonalna firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

borek149

Posty: 20

 
Próbowałem malować, niemniej jednak za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być bardzo dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, dlatego efekt był taki, iż całość musiała być poprawiona.

sawas

Posty: 4

 
Wybraliśmy firmę, która oferuje malowanie w Warszawie ze strony https://malowanie24.com i jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy jakąś brokatową farbę ozdobną, z której nawet oni mieli spore problemy, ale dali radę.

Gosienka54

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o cennik malowania to wpływ na to ma ilość metrów kwadratowych. Na cenę wpływ ma również to czy ma być jedna czy dwie warstwy. Firma bierze zawsze więcej za farby, które bardzo trudno malować. Często się tak zdarza przy farbach ozdobnych.

mercedess

Posty: 2

 
Zlecałem firmie malowanie w Warszawie. Mieli niskie ceny i wszystko wykonali naprawdę niezwykle solidnie. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Do malowania było całe mieszkanie. Wyjechałem na weekend żeby im nie przeszkadzać, a jak wróciłem to wszystko było gotowe. Efekt jak dla mnie naprawdę niezwykle dobry.

Radziu

Posty: 6

 
Wybierając firmę trzeba skupić się na tym czy robi kompletne remonty czy tylko maluje. Lepiej żeby byli wyspecjalizowani w jednym, bo wtedy robią to naprawdę solidnie.

innaret

Posty: 5