Geodeta Zgierz gdzie znajdę?

Geodeta Zgierz gdzie znajdę?

Dzień dobry.

Poszukuję geodety w Aleksandrowie Łódzkim, który będzie w stanie podjąć się geodezyjnej obsługi inwestycji? Zależy mi przede wszystkim na rozsądnych warunkach finansowych.

Iwona3

Posty: 17

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi konieczny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wówczas miałam świadomość, iż trafiłam na niepoważnego człowieka, z jakim wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, iż coś mu wypadło!

Trener

Posty: 13

 
Potrzebowałem geodety w Łodzi, natomiast najpierw trafiłem do wydziału geodezji i architektury w tym mieście. Miałem to szczęście, iż odszukałem tam listę specjalistów z właściwymi uprawnieniami, którzy działają świadcząc swoje usługi na terenie Łodzi i okolic.

Później popytałem o opinię o danym architekcie, jakiego „zatrudniłem”.

VaPeR23

Posty: 17

 
Gdy wziąć pod uwagę usługi geodezyjne w Łodzi to nie mam wątpliwości, iż najlepsza w swoim fachu jest firma http://www.geofort.pl/oferta.html. Sprawdźcie ich ofertę, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Duże znaczenie ma także fakt, że ich stawki nie są w żadne sposób odrealnione.

noman1

Posty: 33

 
Kolega opowiadał mi, z jak dużymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione przez nas koszty wyszło na to, że zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

Laleczk23

Posty: 16

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, że możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Spore grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bo wydaje im się, że cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bo można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest znaczną kwotą :)

nowaera

Posty: 16