naprawa komputerów, jak firma ?

naprawa komputerów, jak firma ?

Znacie kogoś, dla kogo naprawianie komputerów to nie problem? Chce zainstalować nowy system i potrzebuje kilku porad. Byłoby dobrze gdyby to była firma, która naprawdę ma w tym zakresie dużo wiedzy.

Kobitka22

Posty: 1

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

kLIMERRRR5

Posty: 2

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

mniszekk6

Posty: 13

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, jaka naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zaspokojony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

AnnnnoD

Posty: 3

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

Gruba_rrr

Posty: 6

 
Jeżeli na komputerze jest niezwykle dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem usatysfakcjonowany. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Dervyl

Posty: 22

 
Jeśli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

andrew66

Posty: 7

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, gdyż oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

pawel253

Posty: 7

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. Ta firma http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

Hall

Posty: 18

 
Jeżeli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wówczas wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

TomekK

Posty: 10