korepetycje chemia, szukam !

korepetycje chemia, szukam !

Zastanawiam się czy ktoś daje korepetycje na maturę, niemniej jednak bez wychodzenia z domu. Nie mam czasu na dojazdy, bo zajmuje mi to więcej niż same korepetycje.

Mariusz

Posty: 1

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

Wariat

Posty: 10

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

messio66

Posty: 10

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem niezwykle zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

cr7

Posty: 10

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem niesłychanie sporo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę pozyskałem prościej. Przyjazna atmosfera to sporo. W szkole nie mam tego, bowiem moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

olek54

Posty: 9

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

Saradoonin

Posty: 7

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za niesłychanie. Okazało się, iż jeżeli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, iż stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

Hoteowo24h

Posty: 14