prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

Dzień dobry, czy znacie może prywatne przedszkole miasteczko wilanów w Warszawie? Chciałabym zapisać tam swoje dziecko, jednakże chce najpierw poznać opinie od osób, jakie zapisały już swoje dzieci.

Kruk

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o przedszkole warszawa wilanów, to najlepszym rozwiązaniem jest iść na dni otwarte przedszkoli. Wówczas można porozmawiać z nauczycielami, zapoznać się bliżej z organizowanymi zajęciami, a zarówno można przyjść z dzieckiem, aby sprawdzić czy mu się będzie podobać.

Acclaim

Posty: 12

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma niezmiernie mnóstwo zalet. Ja również posłałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na niezmiernie dużo kreatywnych zajęć.

Dinker5

Posty: 13

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bowiem mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o sporo dłużej. Jest to dla mnie niesłychanie ważne, bowiem czasem pracuje do 16, a czasem 18.

czerwien44

Posty: 12

 
Ja polecam Ci prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj możesz zobaczyć ich program nauczania http://www.karate-kids.pl. Moja córka do niego chodzi od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja córka jest bardzo szczęśliwa, codziennie wstaję z uśmiechem i pędzi szybko do przedszkola.

hubertus

Posty: 9

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest rzeczywiście mnóstwo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie planowane są zajęcia.

12erBis

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

NiKRK45

Posty: 25

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę dużo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

dobuś45

Posty: 12

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

Gucio

Posty: 11