Meble na wymiar w Katowice

Meble na wymiar w Katowice

Kogo polecacie jeżeli chodzi o meble na wymiar? Generalnie im bliżej Katowic, tym lepiej, ale rozważę też inne lokalizacje. Bardzo zależy mi na czasie, wobec czego z niecierpliwością czekam na wszelkie informacje.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Najlepiej chyba byłoby zapytać o takie meble znajomych. Jak masz kogoś, kto już robił takie meble, będziesz mogła „na żywo” przekonać się, czy fajnie się prezentują :)

missioo

Posty: 3

 
A sprawdzałaś na formach wnętrzarskich? Można tam znaleźć mnóstwo namiarów na firmy, robiące meble na wymiar. Generalnie jeżeli o taki produkty chodzi, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży.

namok

Posty: 2

 
Na pewno decydując się na zakup mebli na wymiar, musimy liczyć się z większym wydatkiem, niż gdybyśmy kupili gotowe meble. Jestem jednak zdania, że warto.

Sis45

Posty: 4

 
W przyszłym roku planuję wymianę mebli kuchennych na takie właśnie na wymiar. W małej kuchni ciężko jest się zmieścić z gotowymi zestawami meblowymi, a jednak 2 szafeczki to trochę za mało:)

EQP91

Posty: 20

 
Moim zdaniem genialne meble robią w stefpol-meble.pl . Skontaktuj się z nimi i umów na bezpłatne pomiary i wycenę. Robią naprawdę solidne zabudowy, a przy czym nasz tutaj do wyboru wiele odcieni frontów. Generalnie sama z zamówionych tutaj mebli jestem bardzo zadowolona. Są nie tylko funkcjonalne, ale też naprawdę fajnie się prezentują:)

TomekK

Posty: 14

 
Od siebie dodam tutaj, że fajnie byłoby postawić na jakąś lokalną firmę. Ceny na pewno będą niższe:)

vokalek

Posty: 21

 
Ja zwykle zamawiam gotowe meble, ale kto wiem, może kiedyś pokuszę się o takie meble właśnie robione na wymiar.

bydlus

Posty: 3

 
Jestem pewna, że w okolicy jest wiele firm, które zajmują się meblami na wymiar. Sprawdź w wyszukiwarce. Na pewno dostaniesz sporo wyników:)

Klarka34

Posty: 13

 
Sama na razie nie mogę sobie pozwolić na meble na wymiar, ale na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Ogólnie bardzo mi się podobają.

Yuri20

Posty: 6