świnoujście promenada, gdzie polecicie ?

świnoujście promenada, gdzie polecicie ?

Zastanawiam się czy w Świnoujściu maja plaże, które spełnią wymagania takich osób jak ja? Lubię dużo piasku i szerokie plaże. Nie wiem nic o tym miejscu, dlatego dajcie mi znać jak to naprawdę wygląda, a nie na zdjęciach.

Odi

Posty: 1

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było sporo, natomiast jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

namok

Posty: 4

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

namok

Posty: 14

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy rzeczywiście zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Mier56

Posty: 2

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bowiem mam ich dużo. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bowiem chętnych dużo.

TomekK

Posty: 6

 
Czasem wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są różne, ale na ogół blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, zatem opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

orhidea

Posty: 6

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

mimuś00

Posty: 1