kursy samoobrony, polecicie ?

kursy samoobrony, polecicie ?

Szukam dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto faktycznie wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być doświadczony kurs, który przyniesie faktycznie efekty.

alibaba

Posty: 2

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Aleksandeeer

Posty: 22

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

johncena67

Posty: 11

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

GGregbard

Posty: 10

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się sporo. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie wielkie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

MisiekKce

Posty: 15

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, lecz na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, lecz jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Obecnie nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Hezis

Posty: 5

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w uciążliwych sytuacjach.

stritt

Posty: 3

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Różyczka

Posty: 10

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

johncena67

Posty: 6

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

21gregorek

Posty: 12