redaktor-online.pl opinie

redaktor-online.pl opinie

Jakie serwisy do pisania prac zaliczeniowych możecie z czystym sumieniem wskazać osobie, która dopiero zaczęła studia? Czy to w ogóle działa i ile się za coś takiego płaci, czy koszty raczej do zaakceptowania?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Tam sobie normalnie bezpłatną próbkę zamówisz i przetestujesz umiejętności człowieka. Gadałem tam z wieloma specjalistami, mocno ogarnięci ludzie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Z redaktorem masz właśnie bezpośredni kontakt, ja gadałam na skype z jednym i od razu zaufałam. Jakby coś było nie tak to by tak długo nie działali przecież.

andrew66

Posty: 9

 
Tutaj masz https://www.redaktor-online.pl/ praktyków pisania magistrów i innych prac zaliczeniowych, właściwie wszystkie rodzaje do dyspozycji, bez większych problemów. Kosztowo jest ok, można się dogadać. Wszystko zależy od skomplikowania tematu, czasochłonności. Nie musisz też całej pracy zlecać, tylko konspekt, bibliografię, tam też z takimi rzeczami pomagają. Dla mnie to było decydujące właściwie.

Stylizacja111

Posty: 43

 
Opłaca się. Kiedyś zlecałem krótki esej tam to odebrałem po dosłownie 3 godzinach. Nie wiem, jakim cudem, ale był w pełni oryginalny, napisany z palca.

labuh

Posty: 6