System rcp, poszukuję !!

System rcp, poszukuję !!

Hejka. Czy ewidencja czasu pracy to dobry pomysł w przedsiębiorstwie, jakie zatrudnia około 20 ludzi? Od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam i boję się, że to zbędna inwestycja. Co myślicie?

Joe

Posty: 4

 
Długo wahałem się nad tym, który system rcp będzie odpowiadał potrzebom mojego przedsiębiorstwa. Później podjąłem współpracę z jedną z firm i jestem w stu procentach zadowolony z rezultatów. Teraz moja firma jest lepiej zorganizowana. Polecić system mogę na priv.

andrew66

Posty: 13

 
Praktycznie każdy system rcp jest w stanie zaproponować możliwość przygotowywania statystyk, które będą generowane choćby codziennie lub np. raz w miesiącu bądź raz na kwartał. W niektórych przypadkach w rachubę wchodzi także możliwość zarządzania dostępem do pomieszczeń.

ZzzzZ_34

Posty: 25

 
Mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować rejestrator czasu pracy, który oferuje ta firma: http://www.bluetek.pl. To sprawdzona propozycja, która jest godna uwagi.

Dragon

Posty: 6

 
Nawet kilka tysięcy złotych potrafi kosztować wysokiej jakości system rcp, co nie powinno dziwić absolutnie żadnego przedsiębiorcy. Wystarczy zbadać oferty firm w Internecie.

Oct714

Posty: 12

 
Pamiętajcie, że rejestrator czasu pracy to niejedyny wydatek, który będziecie musieli ponieść wyposażając w odpowiedni sposób swoją firmę. Należy pamiętać, iż w rachubę mogą wchodzić także choćby czytniki zewnętrzne, a także urządzenia z dodatkowym rejestratorem kontroli dostępu.

@marcelko

Posty: 11

 
Jestem przekonany o tym, że rejestrator czasu pracy zda egzamin w olbrzymich przedsiębiorstwach. To zdecydowanie ułatwia wiele kwestii, a jednocześnie pozwala ograniczyć zatrudnienie. Na co dzień ktoś musi przecież liczyć to, ile godzin przepracowali poszczególni pracownicy. To wielkie ułatwienie.

Zdzichu

Posty: 5

 
Rejestrator czasu pracy to niejedyny koszt, który należy wziąć pod uwagę, gdy priorytetem pracodawcy będzie ewidencja czasu pracy. Elektroniczne rozwiązania to jednak dobra sprawa.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Nie mam pojęcia, który system RCP będzie dla Was najlepszy. To zależy przede wszystkim od specyfiki branży, w której działa Wasza firma. Zwróćcie na to uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji, abyście nie musieli później żałować, np. nienajlepszego oprogramowania systemu.

mew soncz7777

Posty: 10