System ERP, komu zlecić ?

System ERP, komu zlecić ?

Poszukuję partnerów comarch zajmujących się wdrażaniem systemów ERP. Sprawa jest jak dla mnie pilna.

Piotrek.P

Posty: 13

 
W zależności od potrzeb dopasowują system ERP i zatem później można mówić o satysfakcjonujących efektach. U nas po wdrożeniu systemów Comarch ERP efekty było widać natychmiast. To niebo a ziemia:) Już dawno mogłem się zdecydować, polecam też tego partnera, bo choć to młoda firma prężnie działa i się rozwija.

johncena67

Posty: 11

 
W kwestii wdrożenia systemów ERP do firmy jest bardzo dużo rozwiązań. Najlepiej skontaktować się z partnerem Comarch i przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania. Oni już konkretnie coś polecą.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Jesteśmy po wdrożeniu systemu ERP. Długo zastanawialiśmy się w ogóle przed wyborem właśnie tego, ale dobrze zrobiliśmy. Nie powiem, bo troszkę czasu upłynęło, żeby się nauczyć wszystkiego, ale oczywiście pożądane byłoby było. Niezwykle dobrze, iż tak postanowiliśmy.

edar

Posty: 10

 
To właśnie dzięki systemowi ERP udało nam się w końcu zwiększyć zyski, jest coraz lepiej, bez takiego wsparcia było trudno. Ale zaznaczam, że ważne jest by wdrażali takie systemy naprawdę konkretni specjaliści.

Dax90

Posty: 23

 
To nie byle jaka firma, ma doświadczenie i niesamowicie zdolnych specjalistów http://infortes.pl. Zajmują się systemami Comarch ERP. Bez ich pomocy nawet po zainstalowaniu systemu i wszelkiego oprogramowania nie poradzilibyśmy sobie, udzielili świetnych szkoleń, są niesamowitym wsparciem dla nas podczas każdego dnia pracy. Zawsze można na nich liczyć.

CoRyn

Posty: 17

 
Bardzo gorąco polecam firmę. Mamy z nią do czynienia odkąd zajęła się wdrażaniem systemów Comarch ERP u nas. Nie myśleliśmy, że efekty będą tak szybkie i uda nam się podnieść dzięki temu sprzedaż, naprawdę oferta warta nie tyle zerknięcia, jak głębszego przemyślenia, czy akurat taka nie będzie najlepsza.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Prowadzę biuro rachunkowe, niedawno zdecydowałam się na wdrożenie systemu ERP, wreszcie odetchnęłam w większości spraw z ulgą. Produkty sektora ERP to naprawdę wszechstronne rozwiązania. Partner Comarch godny polecenia pod każdym względem, oprócz wdrożenia systemu oferuje serwis, ochronę antywirusową.

ChosenOne

Posty: 16

 
To nie jest takie mówisz i masz. Jeśli chodzi o system ERP to wymaga to czasu, ale jak najbardziej jest opłacalne. Piszę tylko dlatego, żeby ci, którzy chcą system nie myśleli, że nie będzie to wymagało nakładu czasu.

PiSi

Posty: 39

 
Mam nadzieję, iż i nam uda się dostać dofinansowanie na system ERP. Już dawno powinniśmy podjąć taką decyzję, dlatego pewnie skorzystamy z waszej pomocy i skontaktujemy się z tym partnerem comarchu.

johncena67

Posty: 12