Planowanie zasobów przedsiębiorstwa, które ?

Planowanie zasobów przedsiębiorstwa, które ?

Znacie może system ERP, który posiada wbudowane analizy danych oraz prognozowanie przyszłych transakcji?

Zlomex

Posty: 26

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Pepkoo2

Posty: 28

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

Pendrzeec

Posty: 28

 
Powiem Ci tak, do sprzedaży w jakimkolwiek sklepie czy to sklep internetowy czy stacjonarny większość osób używa programów pod DOSa albo Subiekta o ile mają Windowsa.

Jacuś

Posty: 36

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

Grażyneczk223

Posty: 25

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

zasscier76

Posty: 39

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

PPaleH

Posty: 34

 
Najlepsze są rozwiązania dedykowane, ale to są już koszty rzędu kilku dziesiątek lub nawet kilku dziesięciu tysięcy złotych. Nie wiem czy twój budżet może sobie na to pozwolić.

reserved4u

Posty: 28

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

Frasiek22

Posty: 29

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Francuzik3

Posty: 34